Akcija „Nerūkyk ir būk madingas“

Lapkričio 10 d. minėjome Tarptautinę nerūkymo dieną. Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo socialinėje akcijoje „Nerūkyk ir būk madingas“. Kauno miesto ugdymo įstaigų 7-9 klasių mokiniai - iš kiekvienos ugdymo įstaigos po dešimt mokinių - susirinko prie „Aušros“ gimnazijos nešini pasirašytomis deklaracijomis prieš rūkymą ir geltonais balionais. Akciją, kurios tikslas - atkreipti mokinių dėmesį į rūkymo keliamą žalą žmogaus organizmui ir paskatinti rūpintis sveikata, suorganizavo Kauno miesto ugdymo įstaigų socialinių pedagogų metodinis būrelis.

Mokiniai linksmai kartu praleido laiką šokdami ir draugaudami. Masiniu šokiu siekta parodyti, kad galime būti vieningi, aktyvūs, veržlūs, kad galime ir mokame linksmintis kitaip.

Socialinė pedagogė Irma Čiapaitė

nerukyk2017