Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Projekto „Inclusion on the way to Europe“ dalyvių įspūdžiai

Informacija

inclusion logo844x768

Šių metų spalio 14-20 dienomis Kauno „Vyturio“ gimnazijos moksleiviai Bražiūnaitė Gabrielė, Grigonytė Gabrielė, Grigorjevas Domantas, Kasimovaitė Rugilė, Kukcinavičiūtė Guostė ir Žentelytė Saulė dalyvavo jau trečią kartą vykusiame "Erasmus+" strateginės partnerystės projekto "Inclusion on the way to Europe" mokymosi mainų vizite. Šį kartą jis vyko saulėtoje Turkijoje, Samsuno mieste.

Vos tik nuvykę dalyviai susipažino su turkų šeimomis ir kartu keliavo į jų namus.

turku1

Sekmadienis buvo skirtas miesto ir kultūros pažinimui. Moksleiviai aplankė kelias įdomias miesto vietas, prekybos centrą, artimiau susipažino ir susidraugavo su Turkijos moksleiviais.
Pirmadienį, spalio 16 dieną gimnazistai atkeliavo į SSBL mokyklą, kurioje susipažino su kitais projekto dalyviais iš kitų partnerių šalių – Švedijos, Rumunijos ir Turkijos. Didžiojoje aktų salėje juos pasitiko koordinatoriai, kurie pristatė programą, daugiau papasakojo apie mokyklą ir veiklas. Taip pat svečiai turėjo progą aplankyti klases, kuriose vyko pamokos. Popiet moksleiviai ir mokytojai aplankė Nacionalinę Samsuno Švietimo Valdybą ir miesto muziejų.

turku4

Antradienį dalyviai pradėjo dirbti projektų temomis: gyvūnų teisės, globalinis atšilimas, patyčios ir sveika gyvensena. Vieni ruošė filmuotą medžiagą, kiti darbavosi prie plakatų. Po mokyklos svečiai išvyko į pačias gražiausias Samsuno vietas, važinėjosi funikulieriumi, džiaugėsi žavinga miesto panorama. Vakare visi rinkosi į North Way viešbutį, kuriame dalyvių laukė kultūrinis vakaras su projekte dalyvaujančių šalių pasirodymais. Lietuviai, švedai, rumunai ir turkai pademonstravo kelis liaudies šokius, dainavo giesmes, dainas bei deklamavo eilėraščius. Paragavę skanių kultūrinių patiekalų, vakaro svečiai išvažiavo namo pas juos priėmusias šeimas.

turku3 

turku2 

Trečiadienį dalyviai energingai darbavosi kurdami ir užbaigdami projektus, o vėliau laukė turininga popietė – apsilankymas Samsuno pramogų parke. Čia buvo daug veiklų: dažasvydis, siaubo namas, šaudymas iš lanko, pasivažinėjimas keturračiais.

turku5

Paskutinioji diena Turkijos mokykloje. Dalyviai pristatė savo projektus, dalyvavo uždarymo ceremonijoje atsiėmė sertifikatus. Kiek vėliau išvyko į Samsuno užmiestyje esantį paplūdimį, braidžiojo, džiaugėsi šiltomis jūros bangomis ir puriu smėliu.
Penktadienį, iš pat ryto, gimnazistai liūdnai atsisveikino su priėmusiomis šeimomis, pažadėdami dar kada nors susimatyti. Jų laukė ilga kelionė namo, tačiau jie dar ilgai dalijosi kelionės įspūdžiais ir skaudančia širdimi atsisveikino su naujais draugais.

Šio projekto patirties dalyviai neužmirš dar ilgai...

Visos projekto veiklos finansuojamos programos Erasmus+ lėšomis.

Mokymosi mainų dalyvė,
IVB klasės mokinė Rugilė Kasimovaitė

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

ES paramos projektas  

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.