Konkursas Prahoje

2017 m. lapkričio 2-5 dienomis vyko tarptautinis konkursas Prahoje (Čekija). Konkurse "Accordion Prague days" dalyvavo jaunieji akordeonistai net iš 15 šalių!
Mokytoja ekspertė Diana Medėkšaitė-Balčiūnienė atstovavo Lietuvai su Kauno "Vyturio" gimnazijos Muzikos skyriaus mokiniais:
Bernardu Švarpliu (2 vieta)
Kristupu Štaboku (3 vieta)
Emiliu Kačiūnu (3 vieta).
Su mokiniais po konkurso aplankėme ir nuostabųjį Prahos operos teatrą. Klausėmės čekų kompozitoriaus Leoš Janáček "Gudrioji Lapė".

Muzikos mokytoja Diana Medėkšaitė-Balčiūnienė

praha2017