Žavingos "Licėjaus dienos" akimirkos

Spalio 19 d. Kauno Aleksandro Puškino gimnazijoje vyko tradicinė "Licėjaus diena". Gimnazijos renginyje dalyvavo keletas miesto mokyklų. Nuo pat ryto gimnazijoje vyravo iškilminga atmosfera. Visus mokinius ir mokytojus prie įėjimo pasitiko 9 klasės mokinės, pasipuošusios A. Puškino laikus priminančiomis suknelėmis, prisegė šventės emblemas su poeto atvaizdu. Šią dieną rusų kalbos mokytojai pravedė daug įdomių netradicinių ir integruotų pamokų.

Jau tradiciškai mūsų gimnazijos mokiniai yra kviečiami į "Licėjaus dieną" Kauno Aleksandro Puškino gimnazijoje. Integruotą atvirą netradicinę pamoką „Markučiai. A. Puškino pėdsakas Lietuvoje“ 11 klasių mokiniams pravedė A. Puškino gimnazijos rusų kalbos mokytoja ekspertė I. Jumatova ir „Vyturio“ gimnazijos rusų kalbos mokytoja metodininkė N. Žuravliova. Mokiniai ne tik susipažino su poeto biografija, bet kaip tikri licėjistai išmėgino jėgas rašydami plunksnomis. Svečiai aplankė parodą „Akimirka aukštybėse didinga“, kurioje atskleidžiami didžiosios asmenybės gyvenimo puslapiai. Parodoje taip pat buvo eksponuojami A. Puškino kūrinių vertimai į anglų, vokiečių, prancūzų, italų, serbų, vengrų, rumunų, hebrajų, lietuvių, estų kalbas.

Džiaugiamės, kad dalyvavome puikioje šventėje.

Rusų kalbos mokytoja Natalija Žuravliova

Peržiūrėti nuotraukų albumą galite paspaudę ant žemiau esančio paveikslėlio.

puskino2017