Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" padėka

Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" vardu nuoširdžiai tariu Jums ačiū už dalyvavimą paramos akcijoje "Pyragų diena", skirtoje paremti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus.

Į trumpą "ačiū" telpa nemigo naktys, vilties žiburys tamsoje, džiaugsmo ašaros įveikus mažiausią kliūtį, nerimastinga vasaros diena vejantis vėją pamiršus kasdienę kovą. Į šį žodį telpa gyvenimas.

Iš visos širdies dėkoju Jums už tai, kad esate šviesos nešėjai ir vilties žiburiai tiems, kurie priversti bristi per nežinios naktį.

Labdaros ir paramos fondo direktorė Edita Abrukauskienė

padeka rugute2017