Dailės ir technologijų dalykinės savaitės "Kai vėjas nupučia lietų" akimirkos

Spalio 23 - 26 d. gimnazijoje vyko dailės ir technologijų dalykinė savaitė "Kai vėjas nupučia lietų". Jos metu dailės ir technologijų mokytojai aktyviai vykdė įvairias veiklas ne tik su 5 - IV gimn. klasių moksleiviais, bet ir su pradinukais.
Savaitę pradėjome pažintimi su Žemės menu. Gimnazijos kiemą 5 - 6 klasių mokiniai papuošė rudeniškos saulės spinduliais, sudėliotais iš vaikų surinktų kaštonų, gilių, kankorėžių, įvairiaspalvių lapų, smilgų...

2017rudens2

Dailės ir technologijų pamokose I gimn. klasių mokiniai žingeidiems ir kūrybingiems ketvirtokams padėjo pagaminti originalias dėžutes dovanėlėms, įdomius rudeniškus nykštukus iš gamtinių medžiagų, sukurti įdomų suvenyrą iš faneros ir netikėtus rudeninius vitražus. 7 kl. mergaitės drauge su ketvirtokais gamino sveiką ir skanų maistą, skirtą priešpiečių dėžutei. Ic kl. mergaitės kepė sveikuoliškus pyragus, kuriais vaišino klasės draugus ir mokytojus. Pradinės mokyklos kiemelyje su 1a kl. mokinukais iš įvairių gamtinių medžiagų taip pat kūrėme linksmą, rudenišką saulę. Džiugu, kad prisijungė ir kitos pradinukų klasės, o mažosios mokyklos kiemas pasipuošė nuostabiomis, švytinčiomis saulutėmis.

2017rudens1

Gimnazijos I a. dešinėje, prie dailės kabinetų esančiuose stenduose, eksponuojamos 5- IV gimn. kl. mokinių parodos "Rudens spalvos", "Krinta lapai", "Įdomios rankos". Džiaugiamės aktyvia dalykine savaite, padovanojusia dar vieną gražaus bendradarbiavimo ir dalijimosi galimybę.

Dailės ir technologijų MG pirmininkė Jurgita Stravinskienė