Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Konstitucijos egzamino II etapas

Informacija

2017 m. spalio 12 d. šalies mokyklose, savivaldybėse vyko Konstitucijos egzamino II etapas. Jame dalyvavo mokiniai ir kiti asmenys, kurie I etape surinko 25 ir daugiau taškų. Konstitucijos egzamino II etapas vyko ir mūsų gimnazijoje. Konstitucijos egzamino II etapą organizavo ir vykdė istorijos mokytojas Lauras Bartninkas. II etape dalyvavo trys mūsų gimnazijos mokiniai: Eugenijus Krikščiūnas, IVb klasė, ir Ringailė Čiužaitė bei Elvina Venckevičiūtė iš Ig klasės. II etapo taisyklės numato, kad 15 ir daugiau klausimų iš 19 surinkusių mokinių darbai yra siunčiami Konstitucijos egzamino centrinei vertinimo komisijai Vilniuje, kuri vertina, kas taps Konstitucijos egzamino nugalėtojais.
Du mūsų gimnazistus lydėjo sėkmė – Eugenijaus Krikščiūno ir Elvinos Venckevičiūtės darbai buvo išsiųsti Konstitucijos egzamino centrinei vertinimo komisijai. Džiaugiamės jų sėkme šių metų Konstitucijos egzamine.

Istorijos mokytojas Lauras Bartninkas

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.