Konstitucijos egzamino I etapo rezultatai

2017 m. spalio 3 d. visoje Lietuvoje vyko Konstitucijos egzamino I etapas. Konstitucijos egzamine šiais metais mūsų gimnazijai atstovavo I-IV klasių mokiniai. Atsižvelgiant į mokinių amžių, užduotys yra parengtos skirtingoms klasių grupėms. I-II klasių mokiniai atliko 8-10 klasių grupės užduotis, III-IV klasių mokiniai atliko 11-12 klasių grupės užduotis. Į Konstitucijos egzamino II etapą pateko tik tie mokiniai, kurie surinko 25 ir daugiau taškų. Iš viso buvo galima surinkti 30 taškų. Iš gausaus būrio Konstitucijos egzaminą laikiusių Kauno „Vyturio“ gimnazistų trys pateko į II etapą, kuris vyks 2017 m. spalio 12 d.

Sveikiname I etapo nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės II etape:

8-10 klasių grupė:

• Ringailė Čiužaitė, Ig klasė – 27 taškai;
  • Elvina Venckevičiūtė, Ig klasė – 26 taškai;

11-12 klasių grupė:

• Eugenijus Krikščiūnas, IVb klasė – 25 taškai.

Istorijos mokytojas Lauras Bartninkas