Kauno "Vyturio" gimnazija dirbs inovatyviau

Naujus mokslo metus Kauno „Vyturio“ gimnazija pradeda sėkmingai įgyvendinusi „Erasmus+“ bendrojo ugdymo personalo mobilumo projektą „Inovatyvūs mokymo(si) metodai – sėkmingas mokinių bendrųjų ir esminių kompetencijų ugdymas“.

Gimnazijos mokytojų komandos tobulinosi trijuose tarptautiniuose mokymuose Graikijoje ir Ispanijoje. Graikijoje vykusių IDEC mokymo centro organizuotų kvalifikacijos kursų temos tiesiogiai siejosi su projektu bei gimnazijos strategijos uždaviniais. Dalyviai kursų metu susipažino su įtraukiamuoju ugdymu, inovatyviais mokymo metodais ir jų praktiniu pritaikymu. Mokymai Ispanijoje, organizuojami Cervantes Training, pasirinkti atsižvelgiant į jų tematiką, atitinkančią gimnazijos europinio plėtros plano nuostatas – tarptautinio bendradarbiavimo galimybes bei projektų valdymą. Kursuose dalyvavo ne tik užsienio kalbų, bet ir kitų dalykų mokytojai, gerai mokantys anglų kalbą. Trijose stažuotėse tobulinosi devyni Kauno „Vyturio“ gimnazijos mokytojai. Skirtingose komandose, vykusiose į seminarus, dalyvavo istorijos, anglų kalbos, muzikos, pradinio ugdymo bei informacinių technologijų pedagogai.

Plačiau skaitykite rugsėjo 1 dieną portale KAUNO.DIENA.lt paskelbtame straipsnyje "Kauno "Vyturio" gimnazija dirbs inovatyviau".

kaunodiena logo