Informacija dėl priėmimo

Informuojame, kad prašymų į mokyklas padavimo datą Kauno miesto taryba nustatys
2018 m. vasario 27 dienos posėdyje.

Atnaujinta priėmimo tvarka gimnazijos tinklapyje bus paskelbta 2018-03-05.

Kauno „Vyturio“ gimnazijos administracija

Kauno arkivyskupo metropolito sveikinimas

kurija sveik100

Švietimo ir mokslo ministrės sveikinimas Lietuvos 100-mečio proga

smm sveikinimas100

Atmintinė abiturientams 2018

Švietimo ir mokslo ministerija išleido leidinį "Atmintinė abiturientams 2018. Brandos egzaminai, priėmimas į profesinio mokymo įstaigas ir aukštąsias mokyklas".

Susipažinkite su leidiniu (spauskite).

Socialinės paramos mokiniams teikimo dokumentai

Gerb. Tėveliai,
Informuoju, kad valstybės remiamų pajamų dydis nuo 2018 m. sausio 1 d. yra padidintas nuo 102 iki 122 eurų. Kviečiu pasirūpinti, kad visi mokiniai iš mažas pajamas gaunančių šeimų gautų teisės aktais nustatytą paramą.
Prisegu dokumentus, kuriuose yra pateikta informacija:

1. Informacija dėl socialinės paramos mokiniams teikimo.
  2. Informacija dėl mokinių nemokamo maitinimo skyrimo.

Socialinė pedagogė Irma Čiapaitė

Lietuvos vėliavos pakėlimo akcija

Kauno "Vyturio" gimnazija Lietuvos 100-metį pasitinka iškeldama valstybės vėliavą ant gimnazijos pastato.

Vasario 7 dieną visa mokyklos bendruomenė spaudžiant nedideliam šaltukui susirinko mokyklos kieme dalyvauti akcijoje "Keliu vėliavą".  Trispalve atributika pasipuošę mokiniai, mokytojai, administracija, ūkio darbuotojai, kylant vėliavai aukštyn, linksmai nusiteikę giedojo Lietuvos himną. Vėliavos kėlimo akcijoje dalyvavo LRT filmavimo grupė.

Šauniai įsijungėme į LRT inicijuotą ir Prezidentės palaikomą akciją #KeliuVėliavą - mūsų vėliava plevėsuoja net per tris aukštus ir matoma visiems pro šalį važiuojantiems kauniečiams!

IT mokytoja Jolanta Leonavičienė

Fotografavo Neringa Burneikaitė, Ig kl.

Norėdami peržiūrėti albumo nuotraukas, spauskite ant žemiau esančio paveikslėlio.

100mecio veliava

Saugesnio interneto dienos šventė SID2018 Litexpo rūmuose

Vasario 6 d. buvo minima Tarptautinė saugesnio interneto diena SID'2018, kuria siekiama skatinti vaikus ir jaunuolius saugiai ir atsakingai naudotis skaitmeninėmis technologijomis. Prieš 15 metų šią dieną pradėjo minėti tik 13 Europos valstybių, o dabar ji minima jau daugiau kaip 120 pasaulio šalių. Kartu su visu pasauliu saugesnio interneto problemomis susirūpinusi ir Lietuva. Šių metų saugesnio interneto dienos šūkis -  "Junkis, kurk, ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!".

Dalyvauti šventiniame Saugesnio interneto dienos renginyje "Viskas prasideda nuo MŪSŲ!" į Litexpo rūmus Vilniuje nuvyko mūsų gimnazijos komanda, kurioje buvo šeštų klasių mokiniai ir socialinė pedagogė, geografijos bei informacinių technologijų mokytojos. Mokiniai dalyvavo įvairiose linksmose interaktyviose veiklose, išbandė laimę loterijoje, mokėsi kurti video reportažus iš įvykio vietos. O mokytojai klausėsi pranešimų kaip išvengti grėsmių internete, dalinosi pamokų apie saugesnį internetą idėjomis, aptarė saugesnio interneto ambasadorių programos mokymų patirtį.

Šios dienos minėjimą Lietuvoje inicijavo projekto "Draugiškas internetas" vykdytojai kartu su projekto partneriais ir draugais.

Informacinių technologijų mokytoja Jolanta Leonavičienė

sid1

sid koliazas

TOP 10 klausimų ir atsakymų moksleiviams apie aukštojo mokslo pertvarką

smm inforgrafikas2018

Parengė Švietimo ir mokslo ministerija

Mokinių darbų paroda

Kviečiame aplankyti Kauno "Vyturio" gimnazijos integruoto tikybos ir dailės projekto "Džiaugsmo dovanos Jėzui ir artimui" mokinių kūrybinių darbų parodą, kuri vyksta KPKC, II – ame aukšte, bibliotekoje.

Mokytojos
Jurgita Stravinskienė – dailės m.m.
Virginija Petrulienė – tikybos m.m.

dovanos1

dovanos2

dovanos3

dovanos4

Matematikos olimpiados I turo nugalėtojai

mat 1turas

Literatūrinė kelionė "Nuo auksinio rudens iki pasakiškų Kalėdų"

Rusų klasiko Aleksandro Puškino literatūrinis palikimas lydėjo mūsų rusų kalbos grupę nuo „Licėjaus dienos“ A. Puškino gimnazijoje iki XVII Lietuvos moksleivių meninės saviraiškos konkurso „MANO ALEKSANDRAS PUŠKINAS“, kuriame tapome laureatais.

Nominacijos:

• Fotografijos koliažas „A. Puškino licėjus ir dabartinė mokykla“, laureatėmis tapo III gimn. klasės mokinės Jankauskaitė Austėja, Kalniūtė Deimantė, Magylaitė Kamilė.
  • Diplomai už rašinį įteikti Paulauskaitei Viktorijai, Krylovai Vitalijai.

Nuoširdžiai sveikiname moksleives ir linkime tolimesnės kūrybinės sėkmės!

Rusų kalbos mokytoja Natalija Žuravliova

rusu2018