Romanas Lykovas

Esu gitaros vyresnysis mokytojas. Mano pedagoginio darbo stažo pradžia 2010-ieji metai. Jaunuosius gitaristus ugdau Birštono meno mokykloje, Yamaha muzikos mokykloje, o nuo šių metų ir „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriuje. 2008-2010-ais metais studijavau bosinę gitarą Kauno J.Gruodžio konservatorijoje (kur keturių metų kursą pabaigiau per du metus), 2011-2015-ais metais VDU Muzikos akademijoje džiazo katedroje, kur įgijau bakalauro laipsnį (džiazo atlikėjas bosine gitara). Dabar esu šios katedros koncertmeisteris.
Esu aktyviai koncertuojantis atlikėjas ir kompozitorius, LATGA-AGATA narys, daugelio įvairių muzikos stilių grupių – kolektyvų narys. Nuolat dalyvauju koncertuose, projektuose, festivaliuose, aktyviai dirbu su moksleivių ansambliais. Taip pat turiu nemažą patirtį garso inžinerijoje bei elektroninės muzikos kūrime, valdau IT.
Esu patikimas, atsakingas, darbštus, komunikabilus. Komunikuoju anglų, rusų kalbomis.