Eglė Bučniūtė

Esu gitaros mokytoja, o savo pedagoginę veiklą pradėjau nuo 2014-ųjų metų. 2009-2013 metais studijavau Kauno J.Gruodžio konservatorijoje; 2013-2017 metais – VDU Muzikos akademijoje (čia įgijau atlikimo meno specializaciją klasikinė gitara, suteiktas bakalauro laipsnis). 2018-2019-ais metais VDU išklausyta pedagogikos studijų programa.
Esu kurianti bei rašanti muziką pedagogė, todėl ir pati skatinu mokinių kūrybiškumą, saviraišką. Klasėje kuriu draugišką, pozityvią aplinką, skatinu mokinius pasitikėti savimi bei manimi. Su savo ugdytiniais dalyvauju įvairiuose mokyklos ir miesto renginiuose, mielai jungiamės į įvairius instrumentinius ansamblius, vykstame į konkursus, festivalius.
Domiuosi psichologija, visažu, nuolat save tobulinu IT srityje. Darbas su jaunaisiais muzikais mane žavi savo dinamika ir galimybėmis padėti vaikui realizuoti savo užmojus.

3 Responses

1. Administratorius parašė:

Dėkojame, kad domitės muzikiniu ugdymu mūsų gimnazijoje. Dėl stojimo į muzikos skyrių prašome teirautis direktoriaus pavaduotojos ugdymui R. Labanauskienės tel. +37061600321
    Svetainės administratorė

2. Marija parašė:

Sveiki, 11 metų berniukas norėtų išmokti groti gitara.
    Kuriomis dienomis vyksta užsiėmimai ir ar priimate naujus vaikus?😊
    Dėkui už informaciją.

3. Greta parašė:

Sveiki norėjau pasiteirauti dėl Gitaros būrelio😊
    Kuriomis dienomis vyksta užsiėmimai ir ar priimate naujus vaikus?😊
    9metų mergaitė😊