Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Gimnazistai pasitiko popiežių Pranciškų

„Nebijokite apsispręsti už Kristų, imtis jo reikalų. Nes jis niekada neišlips iš Jūsų gyvenimo valties“ (Popiežius Pranciškus jaunimui)

Rugsėjo 22 d. IIg klasės mokiniai ir klasės auklėtoja Rima Gervė kartu su kitomis katalikiškomis mokyklomis anksti ryte išvyko į Vilniaus tarptautinį oro uostą sutikti Šventąjį Tėvą. Sutikimas buvo šiltas ir pilnas įspūdžių. Vėliau mokiniai prisijungė prie atvykusių kitų 60 vyturiečių grupės ir dalyvavo popiežiaus Pranciškaus susitikime su jaunimu Katedros aikštėje. Čia atvyko ne tik gausus mūsų gimnazijos mokinių, bet ir mokytojų būrys. Visų širdis palietė Popiežiaus žodžiai, jo paprastumas, nuoširdumas, skleidžiama meilė. Popiežius Pranciškus ragina jaunimą atkreipti dėmesį į savo tautos istoriją, tarnystę kitam.

Džiaugiamės mokiniais, įsijungusiais į savanorystę Popiežiaus vizito metu. Dėkojame Pauliui Dubauskui, III b klasės gimnazistui, ir Ignui Verbickui, IV b klasės gimnazistui, nes šių savanorių pagalba buvo ypač svarbi Popiežiaus vizito organizatoriams. „Vyturio“ gimnazija savo patalpose apnakvydino per 150 piligrimų, kurie rugsėjo 23 d. dalyvavo Šv. Mišiose Kaune.

Kauno „Vyturio“ gimnazijos ateitininkų susitikimas su Popiežiumi>>

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurga Burneikienė