Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Gimnazijos jubiliejui – krepšinio šventė!

Šių metų lapkričio 21 dieną vyko draugiškos krepšinio rungtynės, skirtos „Vyturio“ gimnazijos 50-mečiui. Aktyviai jose dalyvavo buvę mokiniai, mokyklą pabaigę prieš 12 metų: Rytis Vainikevičius, Audrius Daniulis, Andrius Praninskas, Tadas Lukauskas, Arturs Pelš, Linas Dambrauskas, Edgaras Voronovas, Paulius Gasiūnas. Jie atvyko ne tuščiomis – gimnazijai padovanojo autografais papuoštą krepšinio kamuolį. Su buvusiais mokiniais kartu praleistas akimirkas prisiminė klasės auklėtoja Vida Sveikatienė ir kiti mokytojai.

Atvykę vyrai sužaidė krepšinio rungtynes su mūsų mokyklos rinktine ir… draugiškai pamokė dabartinius gimnazistus. Rezultatu 73:62 pergalę iškovojo buvę mokyklos mokiniai. Šį kartą patirtis nugalėjo jaunystę.

Kadangi šią savaitę gimnazijoje vyko 50-ties tritaškių metimų konkursas, skirtas mokyklos jubiliejui (reikėjo per kuo trumpesnį laiką įmesti 50 tritaškių metimų), dalyvauti šiame konkurse, išbandyti savo rankos taiklumą pakvietėme ir atvykusių svečių komandą. Patirtis, įgūdžiai, gebėjimas susikaupti, noras nugalėti padėjo jiems pasiekti absoliučiai geriausią rezultatą – 50 tritaškių metimų per 3 min. 14 sek. Tarp mūsų gimnazijos mokinių pirmąją vietą šiame konkurse iškovojo IIG klasė (5 min. 10 sek.), antrąją vietą – 8c klasė (5 min. 33 sek.), o trečiąją vietą – IIa klasė (6 min. 9 sek.).

Mes, kūno kultūros mokytojai, labai džiaugėmės šiuo gražiu renginiu, išlikusiais šiltais tarpusavio santykiais. Įdomu ir smagu buvo prisiminti linksmus nutikimus pamokose, varžybose. Buvę mokiniai dar ilgai nenorėjo skirstytis: bendravo tarpusavyje, su mokytojais, bandė laimę mesdami nuo vidurio aikštės, apžiūrėjo mokyklą. Jie džiaugėsi varžybomis, galimybe susitikti ir išreiškė norą ateityje organizuoti daugiau tokių nuostabių susitikimų, renginių.

Atsisveikinome sakydami vieni kitiems „iki kito karto!“

Kūno kultūros mokytojai

Varžybų akimirkos albume (spauskite paveikslėlį):

Krepšinio varžybos