Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
8 37 332692, 8 37 332572
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Gimnazija dalyvauja SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖJE 2020

Gimnazija dalyvauja SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖJE 2020

2020 m. vasario 11 d. vyksianti Saugesnio interneto diena bus minima daugelyje pasaulio šalių (daugiau nei 150 šalių) jau 17-ą kartą. Lietuvoje vasario 10-15 dienomis skelbiama Saugesnio interneto savaitė 2020, kurios metu mokyklose ir bibliotekose vyks įvairūs renginiai, tiesioginės interneto transliacijos saugesnio interneto temomis tiek vaikams ir jaunimui, tiek suaugusiems.

Gimnazija vėl jungiasi prie šios pasaulinės iniciatyvos, kurios tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Informacinių technologijų pamokose mokiniai su mokytojomis aptars įvairias internete kylančias grėsmes ir būdus, kaip jų išvengti, mokysis kritiškai vertinti interneto turinį. Gimnazijos bibliotekininkės aiškins pradinukams kaip išvengti nemalonių incidentų ir būti saugiems internete.

Kadangi asmens saugumo duomenis ir privatumą pažeidžiančių grėsmių bei klaidinančio turinio internete apstu, labai svarbu yra patiems nuolatos domėtis saugaus interneto klausimais ir atkreipti dėmesį į specialistų rekomendacijas.

Informacijos apie saugų internetą galite rasti mūsų svetainės puslapyje SAUGUS INTERNETAS

Šviečiamoji medžiaga saugesnio interneto temomis skelbiama portaluose:

IT mokytoja Jolanta Leonavičienė