Geros savijautos programa „Tapk šviesos herojumi“

Spalio 29 d. 1c klasės mokiniai dalyvavo Geros savijautos programoje „Tapk šviesos herojumi“.
Iš pat ryto mokiniai, skanaudami arbatą, klausėsi pasakojimo apie šio gėrimo atsiradimo istoriją, apie gerąsias arbatžolių savybes, poveikį sveikatai ir emocinei būsenai.
Kūrybinėse dirbtuvėse „Pasigamink sau arba dovanok“ – mokiniai išgirdo pasakojimą apie dailės formas – mozaiką, grafiką, jų praktinį panaudojimą, taip pat dekoravo pasirinktomis spalvomis ant tekstilės paviršiaus. Edukaciniame užsiėmime „Sukurk spalvų ir šviesos stebuklą“ – mokiniai sužinojo apie smėlio savybes ir jo panaudojimo galimybes, įdomu buvo kurti skulptūras iš kinetinio smėlio bei smėlio paveikslus ant šviesos stalų. Komandiniame figūriniame žaidime „Šviesos mozaika“ mokiniai su šviečiančiomis lazdelėmis kūrė geometrines figūras ir kompozicijas. Daug džiaugsmo suteikė viktorina „Šviesa“.
Stebėdama pirmokų veidus grįžtant, tikriausiai nesuklysiu teigdama, kad Geros savijautos programos veiklos dar tebegyveno mokinių akyse. Jie tebematė švytinčias pilis, smėlį, žaidžiantį šviesos mirgėjime, medūzų blizgėjimą. Todėl savo ir mokinių vardu noriu nuoširdžiai padėkoti Lietuvos švietimo istorijos muziejaus edukatoriams už spalio tamsoj padovanotą šviesos stebuklą.

Pradinių klasių mokytoja Laimutė Kučinskienė