Geros savijautos programa „SMART komanda“

Spalio 20 d. 6d klasės mokiniai dalyvavo mokinių geros savijautos programoje „SMART komanda“, kurią organizavo Inovatyvaus moksleivių papildomo ugdymo tinklo atstovė Erika Vaškialytė. Mokiniai priėmė iššūkį ir parodė savo įgūdžius ir žinias kūrybiškai pritaikant skaitmenines technologijas.

Dirbdami komandose lavino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Naudojant pritaikytą mokiniams Design Thinking metodą, kūrybiškai sprendė užduotis – kūrė pasirinkto skaitmeninio produkto (kompiuterinio žaidimo, programėlės, internetinės svetainės ir pan.) prototipą – nuo idėjos generavimo iki viešo prototipo pristatymo bei kitų ir savo darbo įvertinimo – refleksijos.

Diena prabėgo įspūdingai – vieni kitus dar labiau pažinom įvairiose situacijose, ypač komandiniame darbe. Džiaugiamės galimybe netradicinėmis veiklomis plėsti ir gilinti mokinių žinias, įgūdžius, o dar labiau gerinti mokinių savijautą, kas itin lemia mokinio mokymosi motyvaciją.

Klasės auklėtoja Gražina Taujanskienė