Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Fortepijono klasės konkursas „Linksmieji pirštukai“

Muzikos skyriaus fortepijono klasės organizuojamas II – IV klasių mokyklinis etiudų konkursas „Linksmieji pirštukai“ kiekvienų metų rudenį praskaidrina spalvingais ir žaismingais muzikos garsais. Mažieji pianistai labai atsakingai ir kruopščiai ruošia savo pasirodymus, nes scenoje jų atliekamas programas stebi ne tik žiūrovai, bet ir vertinimo komisija. Renginio vedėjos mokytojos A. Zavistanavičiūtės padrąsinti, nugalėję jaudulį ir gražiai pasipuošę, visi vaikai drąsiai žengė į sceną prie fortepijono demonstruoti savo pirštukų bėglumą atlikdami du etiudus. Konkurso pertraukėlės metu mokytojos S. Maldonienė ir D. Kripavičienė vaizdinių priemonių pagalba paruošė žaismingą papasakojimą apie kompozitoriaus L. van Bethoveno gyvenimą ir kūrybą.
Komisijos narių direktorės pavaduotojos ugdymui R. Labanauskienės, mokytojos ekspertės A. Didžiulytės, mokytojos ekspertės V. Jucevičienės bei mokytojos metodininkės A. Banaitienės sprendimu visi pianistai buvo įvertinti laureatų diplomais bei apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis.

Sveikiname konkurso dalyvius!

II klasė
Yafei Yang, I vieta (mokytoja S.Maldonienė), Gabrielė Meškauskaitė, III vieta (mokytoja V.Jucevičienė), Kornelija Neniškytė, I vieta, Luka Skiriūtė, III vieta (mokytoja D.Gopanienė), Saulė Jefimovaitė, II vieta (mokytoja A.Didžiulytė), Goda Dronseikaitė, III vieta, Justė Taparauskaitė, III vieta (mokytoja A.Banaitienė)
III klasė