Violeta Jucevičienė

Esu fortepijono mokytoja ekspertė. Pedagoginio darbo stažo pradžia – 1982-ieji metai.
Baigusi Telšių vaikų muzikos mokyklą, atvykau mokytis į Kauno J. Gruodžio konservatoriją. Fortepijono atlikimo meno mokiausi dėstytojos S. Bielionytės fortepijono klasėje. 1989- siais metais baigiau LMTA (docento R. Biveinio fortepijono klasę).
1991–2017 metais dirbau Kauno Sakralinėje muzikos mokykloje. Vadovavau mokyklos fortepijono mokytojų metodinei grupei. Visada aktyviai dalyvavau miesto muzikos mokyklų fortepijono mokytojų veikloje. 2002-2012 metais vadovavau Kauno miesto muzikos mokyklų fortepijono (antrojo instrumento) mokytojų metodinės grupės veiklai, o nuo 2018-ųjų metų vadovauju ir Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijai. Ruošiu kvalifikacijos tobulinimo programas, vedu seminarus muzikos mokyklų mokytojams, organizuoju konferencijas, konkursus, koncertus, festivalius, rengiu ir vykdau įvairius projektus.
Šiuo metu dirbu fortepijono mokytoja ne tik Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriuje, bet ir Kauno 1-oje muzikos mokykloje, kuruoju pučiamųjų, mušamųjų ir gitaros klasės mokinių papildomo fortepijono veiklą.
Mano pedagoginiame darbe svarbią vietą užima kūryba. Mano sukurtos fortepijoninės miniatiūros sugulė į leidinius: „Lengvos pjesės fortepijonui“ (2002 m.), „Užduotys mažajam pianistui” („Šviesa” 2003 m.), „Mokausi skambinti fortepijonu“ I-a, II-a ir III-a knygos (Kaunas, „Technologija“). Labai džiaugiuosi, kad mano sukurtos pjesės skamba įvairiuose Lietuvos muzikos mokyklų mokinių festivaliuose bei koncertuose.
Su mokiniais mėgstame dalyvauti įvairiuose projektuose. Dažnai dalyvaujame „eTwinning“ projektinėje veikloje. Už parengtus ir vykdytus projektus „Betliejaus žvaigždelė“ ir „Mes tikrai mylim Lietuvą, ar mylit ją jūs?“ buvau apdovanota „eTwinning“ nacionaliniu kokybės ženkleliu. Mano mokiniai dalyvauja mokyklos, miesto, respublikiniuose bei tarptautiniuose renginiuose, toliau sėkmingai tęsia muzikos studijas Lietuvoje bei užsienyje. Komunikuoju anglų ir rusų kalbomis.