Skaidrė Maldonienė

Esu fortepijono mokytoja metodininkė, o mano CREDO: Vaikai – tai gražiausios pasaulio gėlės, kurios kasdien besiskleisdamos vis gražėja ir gražėja.
Vaikystėje mokiausi J.Naujalio muzikos gimnazijoje, o 1990-ais metais baigiau J.Gruodžio konservatoriją. 1993-1997-ais metais studijavau LMTA, kur įgijau bakalauro laipsnį (fortepijono atlikimo menas pas prof. B.Vainiūnaitę ir R.Neverdauskaitę).
Pedagoginę veiklą pradėjau Garliavos meno mokykloje, J.Naujalio gimnazijoje, Prienų meno mokykloje. Ir šiuo metu esu Garliavos meno mokyklos fortepijono klasės vadovė bei mokytojų atestacinės komisijos sekretorė. „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriuje pradėjau dirbti nuo 2008-ųjų metų. Per tą laiką išugdyta ne viena laida mokinių, sukurtos klasės tradicijos, dalyvauta daugybėje projektų.
Į savo darbą mėgstu žvelgti kūrybiškai: su vaikais lankausi įvairiuose renginiuose, dalyvauju festivaliuose, konkursuose, kurie vyksta ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Taip pat organizuoju mokiniams ir edukacines išvykas. Mokykloje rengiu įvairius projektus: koncertus tėveliams, susitikimus su kompozitoriais, teminius vakarus skirtus įvairioms progoms.
Sėkmingai galiu dirbti turėdama tikslą, galiu eiti mažais žingsneliais, mėgaudamasi mokinių kasdieniais pasiekimais.

One Response

1. Jonas parašė:

Sveiki Skaidre, malonu apie jus išgirsti. Man teko jus matyti dar J.Gruodžio konservatorijos studijų metais. Buvote pilna energijos ir linksmas žmogus. Norėčiau Jūsų paklausti, apie kaip kuriuos studijų draugus (gruodelkos laikų), bet jeigu tai būtų įmanoma per jūsų asmeninį E-mailą.
    Jeigu galite parašykit man. xxxviichristian@gmail.com
    Dėkoju iš anksto 🙂