Daina Kripavičienė

Esu fortepijono mokytoja bei koncertmeisterė. Darbo stažas prasidėjo 2010-ais metais. Pedagoginė ir koncertmeisterio veikla startavo Garliavos meno mokykloje, o nuo 2013-ųjų metų tapau ir „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriaus bendruomenės dalimi. 2020-ais metais buvau paskirta papildomo fortepijono skyriaus vedėja.
2007-ais metais J. Naujalio gimnazijoje baigiau fortepijono klasę, 2011-ais metais Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje įgijau fortepijono atlikimo meno bakalaurą, 2014-ais metais – atlikimo meno pedagogikos magistrą (specializacija – fortepijonas).
Priklausau Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijai, Kauno miesto bendrojo fortepijono metodinei grupei. Aktyviai koncertuoju su įvairiais solistais, kameriniais ansambliais, duetais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Ugdydama vaikus stengiuosi skatinti jų gerąsias savybės, puoselėti jų savivertę bei pasitikėjimą. Organizuoju edukacines išvykas, klasės koncertus. Taip pat su mokiniais dalyvaujame respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose ir festivaliuose.
Laisvalaikį mėgstu leisti gamtoje, kelionėse, žygiuose. Lankausi įvairiuose kultūros renginiuose.