Aušra Banaitienė

Esu fortepijono mokytoja ekspertė, fortepijono klasės koordinatorė, išsilavinimas – aukštasis. 1991 – ais metais baigiau Kauno J. Gruodžio konservatoriją. Toliau tęsiau studijas LMTA Kauno fakultete, kur įgijau bakalauro laipsnį (prof. B.Vainiūnaitės klasė), koncertmeisterio ir pedagogo kvalifikaciją.
Kauno ,,Vyturio“ gimnazijoje Muzikos skyriuje dirbu nuo 1992-ųjų metų. Pradėjau kaip koncertmeisterė. Ilgą laiką akompanavau mišriam ,,Vyturio“ chorui, kurio vadovės bei dirigentės R.Burinskienės profesionalumo ir entuziazmo dėka niekada nepasimirš šventinės akimirkos iš koncertų, festivalių, konkursų bei nuostabių kelionių po visą Europą. Vėliau pasirinkau dirbti pedagoginį darbą su vaikais. Esu aktyvi visuomeninėje veikloje. Ugdytiniai nuolat dalyvauja įvairiuose mokyklos, miesto renginiuose, projektuose. Jie – daugybės tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai, prizinių vietų laimėtojai. Mano darbo patirtis įvertinta LR Prezidentų padėkos raštais, miesto merų bei mokyklos direktorės garbės raštais.