Asta Matonienė

Esu fortepijono vyresnioji mokytoja. Pedagoginio darbo pradžia – 2008-ieji metai.
Baigusi VDU Muzikos akademiją įgijau bakalauro laipsnį (atlikimo menas), vėliau studijas tęsiau Klaipėdos universitete (fortepijono pedagogikos studijų programa), kur man buvo suteiktas meno pedagogikos magistro laipsnis.
Esu kurianti pedagogė, rašanti fortepijonines pjeses vaikams, koncertuojanti įvairios sudėties ansamblių narė. Pedagoginis darbas man suteikia impulsą tobulėti, domėtis metodinėmis naujovėmis, nuolat prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių. Kiekviename vaike stengiuosi įžvelgti jo individualumą, skatinu kūrybiškumą, savivertės pajautimą. Su ugdytiniais aktyviai dalyvaujame mokyklos, miesto renginiuose, respublikiniuose bei tarptautiniuose festivaliuose ir konkursuose.
Domiuosi muzikos komponavimu, sveika gyvensena, sportu. Komunikuoju anglų, ispanų, rusų kalbomis.