Aldona Didžiulytė

Esu fortepijono mokytoja ekspertė, turinti ilgą pedagoginio darbo stažą. Įgyta patirtis bei sukauptos žinios leidžia aiškiai bei suprantamai išdėstyti metodinę medžiagą mokiniams, perprasti jų lūkesčius ir galimybes, motyvuoti, atskleisti stipriąsias ugdytinių savybes.
1972-ais metais baigiau Prienų vidurinę bei muzikos mokyklą ir įstojau į Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją, fortepijono klasę, kurią baigusi 1976-aisiais metais tapau LMTA, fortepijono katedros studente. Būdama ketvirtame kurse, pradėjau dirbti Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje, bendrojo fortepijono skyriuje, akompanavau chorvedžiams, vokalistams, pučiamųjų bei liaudies instrumentų skyriaus mokiniams. Baigusi LMTA bendradarbiavau konservatorijos muziejuje, įkūriau folklorinį ansamblį. 1983 – 1985-ais metais buvau Liaudies konservatorijos prorektorė. Surengiau daugybę ekspedicijų Lietuvos periferijoje. Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje dirbau iki 2018 metų.
Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriuje dirbu nuo 1994-ųjų metų. 1996-ais metais įkūriau Kauno miesto muzikos mokyklų fortepijono (papildomo instrumento) mokytojų metodinę grupę. Surengiau daugybę koncertų, konferencijų, respublikos muzikos mokyklų mokytojams ir mokiniams. Rašau kvalifikacijos kėlimo programas ir vedu seminarus respublikos muzikos mokyklų mokytojams, esu koncertų bei renginių vedėja, rašau straipsnius. Nuo 1999-ųjų metų organizuoju kamerinių ir fortepijoninių ansamblių respublikinį festivalį „Garsų išdaigos“, kuris 2019-ais metais tapo tarptautiniu. 2004-ais metais baigiau VDU „Profesinio mokymo vadybos“ studijas ir įgijau edukologijos magistrės kvalifikacinį laipsnį.
Savo mokinius ruošiu tarptautiniams, respublikiniams konkursams, miesto ir mokyklos viešiems koncertams, esu Kauno krašto muzikos mokyklų fortepijono mokytojų draugijos sekretorė. Už savo veiklos pasiekimus apdovanota Respublikos prezidentų Valdo Adamkaus ir Dalios Grybauskaitės, Seimo švietimo komiteto, Lietuvos Vyriausybės ir Kauno miesto merų padėkos raštais.
Laisvalaikiu mėgstu literatūrą bei keliones; komunikuoju anglų, rusų kalbomis.

One Response

1. Rasvita parašė:

Mūsų mylimiausia gyvenimo mokytoja!