Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

„Europa Trivia Game“ – naujas Erasmus+ KA2 mokyklų partnerysčių projektas gimnazijoje

Rugsėjo mėnesį gimnazijoje pradedamas vykdyti naujas daugiašalis mokyklų partnerysčių projektas „Europa Trivia Game“ („Patyrinėkime Europą“), kurį koordinuoja ankstesnio projekto „1812“ mums jau pažįstami partneriai iš Prancūzijos, Žiulio Verno Licėjaus. Kiti dalyviai – mokyklos iš Ispanijos, Suomijos ir Lenkijos. Projekto metu mokiniai domėsis įvairiomis kalbomis, ekonomika, matematika, geografija, istorija, menais ir muzika bei sukurs stalo žaidimą, kuris ir bus svarbiausias rezultatas.

Šiuo mokyklų mainų projektu bus vykdomos mokymo ir mokymosi veiklos mokiniams ir mokyklos darbuotojams, suteikiamos sąlygos mokytojų dalijimuisi informacija ir patirtimi, profesiniam tobulėjimui, mokinių bendravimui ir bendradarbiavimui su bendraamžiais iš kitų užsienio šalių, ugdant kultūrinį sąmoningumą.

Dalyvauti mainų programoje galės apie 30 gimnazistų. Pirmasis partnerių susitikimas netradiciškai planuojamas lapkričio mėn. pabaigoje Briuselyje, simbolizuojančiame Europos šalių vienybę.

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Vaida Paulauskienė