Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Erasmus+ projekto „ICT-YES“ dalyviai atvyksta į Kauną

Spalio 7-12 dienomis mūsų gimnazija organizuoja ketvirtąjį Erasmus+ projekto „ICT- YES!“ mokymosi veiklų vizitą. Mokymosi mainų tema – architektūrinis ir skaitmeninis paveldas. Visos projekto veiklos finansuojamos programos Erasmus+ lėšomis.

Į visą savaitę organizuojamas edukacines veiklas gimnazijoje bei už jos ribų įsitrauks virš 50 dalyvių: mūsų gimnazijos atstovai ir atvykstantys 20 mokinių bei 12 mokytojų iš Ispanijos, Rumunijos, Italijos, Lenkijos ir Turkijos. Projekto partneriai architektūrinio paveldo tyrinėjimui Lietuvoje pasirinko Kauno modernizmo laikotarpio architektūrą. Mokymosi vizito metu mokiniai sukurs interaktyvų Kauno modernizmo žemėlapį. Užsienio šalių mokinius priimsiančios gimnazistų šeimos savaitei taps tikrais laikinaisiais Lietuvos ambasadoriais.

Projekto koordinatorė Daiva Visockienė

One Response

1. Percy parašė:

Thank you for publishing this awesome article. I’m a long time reader but I’ve never been compelled to leave a comment.
    I subscribed to your blog and shared this on my Twitter.
    Thanks again for a great post! https://www.christianwoodenart.com

Komentuoti negalima.