Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Erasmus+ projekto “Europa Trivia Game” dalyviai Briuselyje

Paskutinę lapkričio savaitę šeši I-III gimn. klasių mokiniai ir dvi anglų kalbos mokytojos išvyko į pirmąjį programos Erasmus+ projekto “Europa Trivia Game” partnerių susitikimą Belgijoje, Briuselyje. Dvi pirmos įspūdžių kupinos dienos praėjo pažindinantis su Europos istorija Briuselyje: pažintinis vakaras su tradicinėmis vaišėmis, Europos istorijos muziejaus lankymas, darbas tarptautinėse grupėse atliekant užduotis.
Pasipildę istorinių žinių bagažą ir kupini emocijų, vyturiečiai dalinasi įspūdžiais iš Europos Parlamento, kur klausėsi paskaitos apie EP institucijas. Vėliau, kol vieni dalyviai lankėsi ES istorijos muziejuje ir gilinosi į EP struktūrą ir veikimą, kiti matavosi parlamentaro profesiją, dalyvaudami interaktyviame žaidime imituojančiame Europos Parlamento narių darbo ypatumus.

Mokytojos Vaida Paulauskienė, Vilma Gudelienė