Erasmus+ projekto „Acting now for Future“ veiklos tęsiasi Taline

Pirmąją gegužės savaitę mūsų gimnazijos IIG ir IIIB klasių mokinių komanda, pagal projekto „ Acting now for Future“  veiklos programą, kartu su projekto koordinatore Daiva Visockiene ir  lydinčia mokytoja Lina Dovydiene vyks į Taliną. Tai trečiasis projekto mobilumas. Mokymosi veiklų tema „Maisto švaistymas“. Prieš vykdami į mainus, gimnazistai atliko apklausą apie maisto švaistymą. Taip pat  dirbdami komandomis mokiniai sukūrė informacinius filmukus apie maisto švaistymo problemas, jų sprendimo būdus. Dalinamės vienu iš rezultatų  mūsų projekto dalyvių III B klasės mokinių Emos Dabrilkaitės ir Luko Žuko sukurtu video.

Mainų metu mokiniai iš 5 skirtingų ES valstybių (Lietuvos, Estijos, Graikijos, Portugalijos ir Čekijos Respublikos) pristatys apklausų rezultatus bei pasidalins  įžvalgomis apie maisto švaistymą. Visos projekto veiklos finansuojamos Erasmus+ programos lėšomis.

Projekto koordinatorė Daiva Visockienė