Erasmus+ projekto „Acting now for Future“ dalyvių vizitas

2022 m. spalio 10-14 dienomis Kauno „Vyturio“ gimnazijoje vyks ketvirtasis Erasmus+ projekto „Acting now for Future“ dalyvių vizitas. Šį kartą mūsų gimnazija yra priimančioji organizacija.  Mūsų gimnazijos organizuojamose mokymosi veiklose dalyvaus 26 mokiniai ir 13 mokytojų iš Estijos, Graikijos, Portugalijos ir Čekijos Respublikos. Į bendras projekto veiklas įsitrauks daugiau kaip 20 Kauno „Vyturio“ gimnazijos mokinių. Vizito tema – gamtosauginis paveldas ir jo išsaugojimas. Mainų programos metu mokiniai pristatys savo šalių gamtosaugos paveldą ir jo problemas, kartu su svečiais dalyvaus ekologinio meno kūrybinėse dirbtuvėse, lankysis Pajūrio regioniniame parke, organizuos pilietinę akciją „ Už švarią Baltiją“, dalyvaus edukacijoje Trakuose.

Visos projekto veiklos finansuojamos programos Erasmus+ lėšomis.

Projekto koordinatorė Daiva Visockienė