Erasmus+ projekto „21-ojo amžiaus klasė: ugdymo proceso modernizavimas diegiant inovacijas“ baigiamasis etapas

Tarptautinis mokytojų kvalifikacijos projektas „21-ojo amžiaus klasė: ugdymo proceso modernizavimas diegiant inovacijas“ skaičiuoja paskutines savaites. Tačiau mūsų gimnazijos mokytojai efektyviai išnaudoja galimybes mokinių atostogų metu įgyti naujų žinių apie skaitmeninių technologijų taikymą pamokose, dalyvaudami tarptautiniuose Erasmus+ programos mokymuose. Birželio mėnesį gimnazijos anglų kalbos mokytojos Daiva Visockienė ir Vilma Gudelienė  kartu su mokytojais iš Vokietijos, Belgijos, Ispanijos ir Slovakijos dalyvavo kursuose „ Išmanieji mokymo šaltiniai“ Algarvės universitete, Portugalijoje.  Kursuose mokytojos  įgijo naujų žinių apie išmaniųjų įrenginių bei programėlių taikymą pamokose bei edukacinių veiklų metu.  Praktinių užsiėmimų metu visi kursų dalyviai dirbo komandose, kurias sudarė skirtingų šalių dalyviai. Bendras darbas leido aptarti tolimesnio projektinio bendradarbiavimo galimybes, pasidalinti skirtinga Europos šalių pedagogine praktika. Grįžusios iš mokymų, savo pedagogine patirtimi ir praktiniais patarimais mokytojos pasidalino Respublikinėje mokytojų konferencijoje „Klasės vadovo vaidmuo auklėtinio asmeninei pažangai: Erasmus+ projektai galimybė tobulinti savo kompetencijas“, kurią organizavo Kauno švietimo inovacijų centras kartu su Kauno „Aušros“ gimnazija.

Rugpjūčio 22-27 dienomis tarptautiniuose kursuose  Prahoje dalyvauja gimnazijos istorijos mokytojas Lauras Bartninkas ir fizikos mokytojas Vytautas Baršauskas. Kursų tema  „IKT ugdyme“. Mokymų metu mokytojai atnaujins jau esamas bei įgis naujų žinių apie skaitmeninių įrankių pritaikymą  socialinių bei gamtos mokslų pamokose.

Visos projekto veiklos finansuojamos programos Erasmus+ lėšomis.

Projekto koordinatorė Daiva Visockienė