Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Erasmus+ projektas „ICT-YES!“ startuoja Ispanijoje

Jaunieji Europos kultūros paveldo tyrėjai pradeda darbą! Paskutinę lapkričio savaitę II-III klasių gimnazistų komanda vyksta į pirmąjį Erasmus+ projekto „ICT-YES!“ vizitą Ispanijoje. Alikantės mieste vykstančių mokymosi veiklų tema – Europos literatūrinis paveldas.

Dalyvaudami mainų programoje mūsų mokiniai pristatys Lietuvos rašytojus, dalyvaus poezijos skaitymuose, kūrybinėse dramos dirbtuvėse, susipažins su šalių – partnerių literatūriniu paveldu. Bendradarbiaudami su bendraamžiais iš Ispanijos, Italijos, Lenkijos, Rumunijos ir Turkijos sudarys įdomių bei rekomenduojamų perskaityti knygų sąrašą. Kartu skaitydami ir bendraudami mokiniai bandys prisidėti prie visoms Europos mokykloms bendros problemos – nenoro ir vengimo skaityti knygas – sprendimo. Vizito metu mokiniai gyvens ispanų moksleivių šeimose ir turės galimybę artimai susipažinti su Ispanijos kultūra, papročiais bei kasdieniniu gyvenimu.
Visos projekto veiklos finansuojamos programos Erasmus+ lėšomis.

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Daiva Visockienė