Erasmus+ projektas „Europa Trivia Game“ tęsiasi

Sausio 26-28 dienos „Vyturio“ gimnazijoje buvo ypač turiningos daugiašalio Erasmus+ projekto „Europa Trivia Game“ mokinių ir mokytojų komandai. Projekto tikslas – sukurti Kahoot platformoje interaktyvų žaidimą, kuris leistų mokiniams geriau pažinti Europą.

Negalėdami keliauti projekto partneriai nieko nelaukė ir kibo į darbus prie savo kompiuterių ekranų.  Nors viską, ką Lenkijoje norėjome pamatyti gyvai, teko patirti tik nuotoliniu būdu, veiklos abejingų nepaliko. Projekto komandos virtualiai lankė Lenkijos muziejus, klausėsi pasakojimų apie šalies istoriją, susipažino su sudėtinga lenkų kalba, muzika bei dalijosi mintimis apie pandemijos įtaką mokymuisi ir laisvalaikiui. Lenkijos mokytojai vedė ekonomikos, istorijos ir geografijos pamokas. Visi projekto dalyviai lavino darbo grupėse įgūdžius, redagavo būsimo protų mūšio žaidimo klausimus, paskutinę dieną testavo juos varžydamiesi tarpusavyje. Vyturiečių komanda dirbo tikrai susitelkusi ir ne vienoje rungtyje pelnė pagyrų už išskirtines žinias ir greitą reakciją. Džiaugiamės ir didžiuojamės savo mokiniais.

Visos projekto veiklos finansuojamos programos Erasmus+ lėšomis.

Anglų kalbos mokytojos Vaida Paulauskienė ir Vilma Gudelienė