Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Erasmus+ projektas “Europa Trivia Game” – pažintis su Europos istorijos lopšiu

Gimnazistai pradeda tyrinėti Europą! Paskutinę lapkričio savaitę šeši I-III gimn. klasių mokiniai ir dvi anglų kalbos mokytojos išvyksta į pirmąjį programos Erasmus+ projekto “Europa Trivia Game” partnerių susitikimą Beligijoje, Briuselyje. Projekto tikslas – sukurti žaidimą, padedantį geriau pažinti Europą.

Vizito metu mokiniai, bendradarbiaudami su bendraamžiais iš Prancūzijos, Lenkijos, Ispanijos ir Suomijos, aptars ir nustatys kuriamo žaidimo taisykles. Apsilankę tokiose Briuselio simboliais laikomose vietose kaip Europos Parlamentas, Atomiumas ir Mini Europos parkas, projekto dalyviai išrinks svarbiausią informaciją, pagal kurią sudarinės klausimus, susijusius su Europos istorija bei ES institucijomis.
Visos projekto veiklos finansuojamos programos Erasmus+ lėšomis.

Projekto koordinatorė Lietuvoje, anglų k. mokytoja Vaida Paulauskienė