Erasmus+ projektas „Acting now for the Future“ startavo virtualiomis veiklomis

Dinamiškomis ir interaktyviomis virtualiomis veiklomis gruodžio 7-8 dienomis  startavo Erasmus+ projektas „Acting now for the Future“. Mokiniai iš Portugalijos, Čekijos, Estijos, Lietuvos ir Graikijos pristatė savo šalių kultūrą, istoriją bei ekologines problemas. Projekto tema: ekologija ir tvarus vystymasis. Veiklų metu pasidalinome savo įžvalgomis apie ekologines problemas skirtingose Europos šalyse. Atradome ir panašumų, ir skirtumų. Kartu su Estijos moksleiviais aptarėme bendrą rūpestį keliantį Baltijos jūros užterštumą. Graikijos mokiniai pagrindine problema įvardino rūšiavimo įgūdžių stoką, šiukšles gatvėse. Komanda iš Lisabonos – didžiausios Pirėnų pusiasalio Težo upės taršą. Čekijos- miškų kirtimą, gamtos niokojimą.  Antroji veiklų dalis buvo skirta individualioms diskusijoms ir bendravimui. Daugumos šalių mokiniai, ilgą laiką buvę karantine, tikrai pasiilgę bendravimo ir pokalbių. Mūsų 8a klasės komanda sulaukė daugiausiai klausimų. Veiklas baigėme bendru koordinatorių susirinkimu ir būsimojo mainų vizito Estijoje  planavimu. Visos veiklos finansuojamos Erasmus+ projekto lėšomis.

Projekto  koordinatorė anglų kalbos mokytoja Daiva Visockienė