Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Naujas Erasmus+ projektas „21-ojo amžiaus klasė: ugdymo proceso modernizavimas diegiant inovacijas“

Džiaugiamės tarptautinių Erasmus+ projektų konkurso rezultatais. Gimnazijos pateikto projekto „21-ojo amžiaus klasė: ugdymo proceso modernizavimas diegiant inovacijas“ įgyvendinimui buvo skirtas finansavimas. Projekto trukmė – 2 metai. Jo metu gimnazijos mokytojai turės galimybę dalyvauti specializuotuose nuotoliniuose bei kontaktiniuose kursuose ir dėstymo vizituose Portugalijoje, Ispanijoje, Kroatijoje ir Turkijoje. Pagrindinis partnerių dėmesys bus skiriamas skaitmeninio ugdymo turinio kūrimui, nuotolinio mokymo praktikos plėtojimui bei darbo su išmaniaisiais įrenginiais įgūdžių tobulinimui. Projektą parengė ir koordinuoja anglų k. mokytoja Daiva Visockienė. Visos projekto veiklos finansuojamos programos Erasmus+ lėšomis.