Erasmus+ KA229 projektas „Acting now for the Future“

Mokslo metus pradedame su mokiniams skirtu tarptautiniu Erasmus+ projektu „Acting now for the Future“. Projekto tema – ekologija ir tvarus vystymasis.  Dalyvauja mokyklos iš  Lietuvos, Estijos, Graikijos, Čekijos Respublikos, koordinuojanti šalis – Portugalija. Projekto metu 5 šalių mokiniai bendradarbiaudami virtualiai bei mainų vizitų metu ne tik gilins anglų kalbos žinias, bet ir  taps žaliaisiais savo šalies ambasadoriais, gilinsis į ekologines problemas, jų sprendimo būdus ES šalyse, susipažins su tvaraus vystymosi gairėmis.  Visi mainų vizitai bus įgyvendinami atsižvelgiami Sveikatos ministerijos rekomendacijas dėl COVID 19 situacijos.  Projekto veiklos finansuojamos Erasmus+ programos lėšomis. Projekto įgyvendinimo trukmė 2020-2022 mokslo metai.

Šiais mokslo metais gimnazijoje startuoja ir dar vienas Erasmus+ projektas, skirtas mokytojų skaitmeninei kvalifikacijai tobulinti – „21-ojo amžiaus klasė: ugdymo proceso modernizavimas diegiant inovacijas“. Projekte Lietuvai atstovauja ir jį koordinuoja mūsų gimnazija, kitos dalyvaujančios šalys yra Portugalija, Ispanija, Kroatija ir Turkija.

Projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja Daiva Visockienė