Kęstutis Gumbrys

Esu elektroninių vargonų vyresnysis mokytojas, kurio pedagoginio darbo stažo pradžia – 1980-ieji metai. Baigęs LMTA, Klaipėdos fakultetą įgijau kultūros švietimo darbuotojo specializaciją.
1981-ais metais pradėjau dirbti Kauno I- osios muzikos mokyklos filiale akordeono mokytoju. Taip pat subūriau akordeonistų orkestrą, kuris vėliau išsivystė iki liaudies instrumentų kolektyvo. Su juo aktyviai koncertavome mokyklos ir miesto renginiuose, daug keliavom. Kadangi visada buvau aktyvus ir organizuotas, buvau išrinktas mokytojų profsąjungos pirmininku.
Reorganizavus mokyklą, perėjau dirbti į Kauno ,,Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyrių. Pradėjau mokinius mokinti groti ir elektroniniais vargonais. Mano ugdytiniai dalyvauja mokyklos ir miesto renginiuose, su instrumentiniais ansambliais vyksta į festivalius, konkursus. Tradicija yra tapęs Birštono tarptautinis konkursas – festivalis, kuriame visada tvyro kūrybiška ir pakili atmosfera.
Savo pedagogo įgūdžius tobulinu įvairiuose seminaruose, konferencijose, mokytojų metodiniuose susibūrimuose. Esu mokytojų sąjūdžio pirmininkės pavaduotojas.