Džiaugiamės ketvirtokų kūrybine sėkme

Balandi, taikos tu paukšteli,
Skrendi tarp pilkų debesų.
Neši tu šviesą pasauliui
Bei laimę ir džiaugsmą kartu.

Štai šis ketvirtoko Nojaus Žemantausko kūrybos ketureilis ir sukurtas piešinys padėjo mokiniui laimėti kūrybinių darbų konkursą „Čiulba ulba Lietuva 2021“, kuriame užėmė pirmąją vietą! Eilėraštis „Balandis tarp pilkų debesų“ kartu džiaugsmą atnešė ir Nojaus klasės draugams, kuriems taip pat atiteks dalis apdovanojimo – laimėjimo proga visi 4b mokiniai ir mokytoja Ilona Jesevičienė kviečiami apsilankyti Vilniaus zoologijos sode.

Vieversy, vieversy, ar pavasarį kvieti?
Ar jau sveikini žemelę, upę, mišką ir pievelę?
Mažas, pilkas, tu paukšteli,
Kelk purieną link saulelės!

Balandžio mėnesį vykusiame respublikiniame kūrybinių darbų konkurse „Čiulba ulba Lietuva – 2021“ Nojus Lazaravičius, Kauno „Vyturio“ gimnazijos 4c klasės mokinys, laimėjo antrąją vietą bei išvyką su klase į Tado Ivanausko muziejų. Nojus kūrybiškai nupiešė vieversį ir sukūrė apie jį ketureilį. Konkurse dalyvavo 20 Lietuvos mokyklų, buvo pateikti 132 kūrybiniai darbai.

Sveikiname ir džiaugiamės mokinių sėkme!

Pradinių klasių mokytoja Laimutė Kučinskienė

Pradinių mokytoja Ilona Jesevičienė