Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Džiaugiamės jaunosiomis dailininkėmis

Rugsėjo – sausio mėnesį vyko Kauno miesto moksleivių piešinių paroda – konkursas „Rudens spalvos“. Džiugu, kad galime pasidžiaugti ir mūsų gimnazijos mokinių pasiekimais. Pirmos vietos laureate tapo 3a klasės mokinė Elzė Vėlavičiūtė (mokytoja Rita Antanavičienė), antros vietos – 2c klasės mokinė Liepa Vidrinskaitė (mokytoja Laimutė Kučinskienė). Buvo vertinamas mokinių piešinių originalumas, kūrybiškumas, kruopštumas bei išbaigtumas.
Laureatų ir atrinktų gražiausių piešinių paroda eksponuojama Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmuose.

Gruodžio – sausio mėnesiais Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmuose vyko paroda – konkursas „Kalėdų stebuklo belaukiant“. Šiame konkurse II kategorijoje trečią vietą laimėjo 2c klasės mokinė Emilė Sargiūnaitė, už saviraišką bei kūrybiškumą diplomas skirtas 2c klasės mokinei Bertai Kolesinskaitei (mokytoja Laimutė Kučinskienė).

Sveikiname jaunąsias dailininkes!

Pradinių klasių mokytojos Rita Antanavičienė ir Laimutė Kučinskienė