DVT protmūšis „Pietų Amerikos šalių kultūra, laimėjimai ir istorija“

Vystomojo Bendradarbiavimo Platforma  nuolat pasiūlo DVT (Darnaus vystymosi tikslų) ambasadoriams medžiagos edukacinėms veikloms. Pagrindinės DVT ambasadorių veiklos vyksta įvairių užsiėmimų ir protmūšių pavidalu, kuomet dalyviai atsakinėja į klausimus, susijusius su darniu vystymusi, žaidžia įvairius neformaliam ugdymui skirtus žaidimus. Klasės valandėlėse su auklėtiniais jau diskutavome apie vartojimo įpročių įtaką mūsų aplinkai, skaičiavome savo ekologinį pėdsaką.
Bet labiausiai visiems patinka DVT komandos paruošti veiklos paketai jaunimui su protmūšiais ir prizais. Šį kartą protmūšis buvo skirtas Pietų Amerikos ir Azijos šalims. Vedant protmūšį klasės auklėtojai puikiai asistavo mūsų naujasis mokinys ukrainietis Maksimas.
Dalyvaudami protmūšyje „Pietų Amerikos šalių kultūra, laimėjimai ir istorija“ septintokai pademonstravo ne tik pamokose įgytas žinias, bet ir aktyviai naršė internete, pasinaudodami gimnazijoje teikiamu nemokamu Wi-Fi interneto ryšiu. Nugalėtojų komanda buvo apdovanota simboliniais prizais, kurie atkeliavo iš Pietų Amerikos.
7a klasės vadovė Jolanta Leonavičienė