Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Du nauji ERASMUS+ KA2 mokyklų mainų partnerysčių projektai gimnazijoje

Spalio mėnesį gimnazijoje pradedami vykdyti du nauji mokyklų partnerysčių projektai: „ICT- YES“ („International culture & traditions -Young explorers on the start!“), koordinuojamas anglų k. mokytojos D.Visockienės ir kitas – „1812“, koordinuojamas anglų kalbos mokytojos V.Paulauskienės. Mokyklų mainų partnerystėmis vykdomas mokyklų tarptautinis bendradarbiavimas, mokymo ir mokymosi veiklos mokiniams ir mokyklos darbuotojams, suteikiamos sąlygos mokytojų dalijimuisi informacija ir patirtimi, profesiniam tobulėjimui, mokinių bendravimui ir bendradarbiavimui su bendraamžiais iš kitų užsienio šalių.

Projekto „ ICT- YES“ partneriai – mokyklos iš Ispanijos, Turkijos, Italijos, Lenkijos ir Rumunijos. Projekto metu mokiniai tyrinės šių šalių kultūrinį paveldą.
Projekto „1812“ partneris – Prancūzija. Projekto tema – Napoleono kultūrinis paveldas Lietuvoje ir Prancūzijoje.

Dalyvauti mainų programose galimybę turės apie 30 gimnazistų.

Projektų koordinatorės
Daiva Visockienė ir Vaida Paulauskienė