Originali dovanų dėžutė

Integruoto dailės ir technologijų projekto „Originali dovanų dėžutė“ tikslas – iš panaudotos, nereikalingos dėžutės sukurti originalią kalėdinę dovanų dėžutę.
Dailės pamokų metu mokytoja metodininkė Jurgita Stravinskienė 5 klasių mokinius supažindino su šaltomis spalvomis ir jų atspalviais, mokiniai piešė žiemos ornamentus, kuriuos vėliau pritaikė dekoruodami kalėdinę dovanų dėžutę.
Technologijų pamokų metu (technologijų vyresnioji mokytoja Rita Pocienė) mokiniai mokėsi paruošti nenaudojamas pakuotes dekoravimui: dėžučių paviršių teko apklijuoti popieriumi, tvarkingai suklijuoti visus kraštus, tinkamai padengti paviršių dažais.

Dalinamės 5 – tų klasių mokinių dailės – technologijų kūrybiniais darbeliais. Akimirkos, kai jau naudota ir nereikalinga pakuotė, vaiko fantazijos dėka, tampa originalia dovanų dėžute!