Dovana gimnazijai – muzikos mokytojos Vitos Karužaitės fortepijonas

Šviesios atminties fortepijono mokytojos Vitos Karužaitės instrumentas rado vietą gimnazijoje. Įamžindami mokytojos atminimą, įkursime mokytojos Vitos Karužaitės vardo klasę, kurioje jos instrumentu tobulins grojimo įgūdžius gimnazijos fortepijono mokytojai ir visi mokiniai, siekiantys pačių aukščiausių, šviesiausių pasiekimų plačiame fortepijono muzikos pasaulyje.
Nuoširdi padėka mokytojos Vitos Karužaitės broliui Jurgiui Karužai ir visiems artimiesiems už padovanotą instrumentą. Mokytojos Vitos Karužaitės atminimas bus saugomas ir skambės ilgiausius metus.

Direktorės pavaduotoja Reda Labanauskienė, kuruojanti Muzikos skyriaus veiklą: „Viso Muzikos skyriaus vardu tariu DIDELĮ AČIŪ Vitos artimiesiems, fortepijono mokytojai Aldonai Didžiulytei – už idėją ir jos įgyvendinimą, ir direktorei, kuri rūpinasi mūsų skyriaus gerove ir mokinių profesiniu tobulėjimu.“

Kauno „Vyturio“ gimnazijos direktorė Aleksandra Bancevičienė