Dalyvaujame karjeros ugdymui projekte „Karjeros Kaune pamokos“

Vyturiukai dieną tapo pirmosiomis kregždėmis! Balandžio 1 dieną startavo pilotinis moksleivių profesinio orientavimo projektas „Karjeros Kaune pamokos“, prie kurio gimnazija prisijungė mokytojos Rūtos Bylienės iniciatyva. Pirmąją pamoką „Vyturio“ gimnazijos mokiniams vedė kauniečių įmonės „TeleSoftas“ programuotojas. Iniciatyva, kurią organizuoja VšĮ „Kaunas IN“, pritraukė 9 Kauno mokyklas, prie kurių, tikimasi, ateityje jungsis ir daugiau Kauno ugdymo įstaigų. Projekto „Karjeros Kaune pamokos“ organizatoriai šiuo metu užsibrėžė išbandyti geriausias tokių pamokų praktikas, atrasti efektyviausius bendradarbiavimo modelius. Vėliau ketinama pakviesti prisijungti daugiau Kaune veikiančių prioritetinių ir tradicinių verslo sektorių atstovų – nuo pramonės sunkiasvorių iki kūrybinių industrijų darbuotojų. Tikimasi, kad projektas ne tik padės edukuoti, paneigiant nusistovėjusius stereotipus ir formuojant objektyvesnį sektoriaus vaizdą, bet ir, ilgalaikėje perspektyvoje, mažinti kvalifikuotų darbuotojų stygių bei patiems verslams stiprinti savo įvaizdį bendruomenėje.

Tai pirmasis „skrydis“, kuris padės užsiauginti sparnus jauniems, siekiantiems tikslų ir neabejingiems savo ateičiai vyturiukams.

Mokytoją kalbino VšĮ „Kaunas IN“ verslo skyriaus atstovė. Susipažinkite su straipsniu, paskelbtu portale KarjeraKaune.lt