Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Dailyraščio konkursas, skirtas J. Tumo-Vaižganto 150-osioms metinėms paminėti

2019 m. balandžio 4 d. Kauno „Vyturio“ gimnazijoje vyko Kauno miesto mokinių ir mokytojų dailyraščio konkursas, skirtas J. Tumo-Vaižganto 150-osioms metinėms paminėti. Gražaus rašto konkurse savo jėgas išbandė per 80 mokinių ir mokytojų iš 32 Kauno miesto ugdymo įstaigų. Gražiausiai, taisyklingiausiai rašę, komponavę tekstą 23 moksleiviai ir 5 mokytojai tapo konkurso diplomantais iš Kauno A. Stulginskio mokyklos daugiafunkcinio centro, Kauno Milikonių progimnazijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazijos, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos, Kauno Šv. Kazimiero progimnazijos, Kauno Juozo Urbšio pagrindinės mokyklos, Kauno „Vyturio gimnazijos, VDU „Atžalyno“ progimnazijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos, VDU Maironio gimnazijos, VDU „Rasos“ gimnazijos, KTU gimnazijos, Kauno Jono Jablonskio gimnazijos, Kauno „Aušros“ gimnazijos.
Vertinimo komisijos narė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Vilma Bartaševičienė (VDU „Rasos“ gimnazija) visų mokytojų vardu pasidžiaugė taisyklingai rašančiais mokiniais ir priminė japonų išmintį, jog geriau vienas raštininkas, nei šimtas samurajų. Viena iš svarbiausių grafinio meno dalių yra šriftas. Žmogus ne tik priima gautą informaciją, bet ir įvertina grafinį vaizdą. Šriftas atspindi laikmetį, kultūrą, stilių – tai epochos veidas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurga Burneikienė