Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Zita Labutienė

Esu birbynės mokytoja metodininkė. Pedagoginio darbo stažo pradžia – 1974-ieji metai. Per šį laiką sukaupta patirtis ir žinios leidžia geriau pažinti ugdytinius: aiškiai ir suprantamai perteikti mokomąją medžiagą, išsiaiškinti mokinių poreikius, galimybes, padėti jiems atskleisti savo stipriąsias savybes.
Esu baigusi LMTA ir įgijusi birbynės atlikimo meno bei orkestrinio dirigavimo specializacijas (doc. P.Samuitis). Ilgus metus buvau liaudies instrumentų orkestro „Malūnėlis“ vadovė, Kauno miesto Dainų švenčių dirigentė. Pedagoginėje veikloje visada esu veikli ir organizuota, su ugdytiniais dalyvauju įvairiuose mokyklos, miesto renginiuose, respublikiniuose, tarptautiniuose konkursuose. Esu apdovanota Kauno miestų merų: A.Kupčinsko ir V.Matijošaičio padėkomis už mokinių pasiekimus. Laisvai komunikuoju rusų kalba, šiek tiek anglų.