Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Ateitininkai paminėjo Laisvės gynėjų dieną

Ankstyvą,  žvarbų ir sniegu pasidengusį Sausio 13 – osios rytą Kauno „Vyturio“ gimnazijos ateitininkai susirinko į mišias Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje. Laisvės gynėjų dieną paminėjome koncerte „Vardan Lietuvos“, kuriame Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų kolektyvai ir berniukų chorinio dainavimo mokykla „Varpelis“  giesmėmis mus nukėlė į 1991 -uosius metus.

Sustabdę akimirką, didžiavomės tautos vienybe, drąsa ir pasiaukojimu. Žvakių liepsnelės, uždegtos pagerbti Žuvusius už Lietuvos laisvę, Karo muziejaus sodely tirpdė liūdesį, sunkumus ir šaltuką, kuris kartkartėmis aplanko ne tik žiemos rytmečiais, bet įsigauna į kiekvieno mūsų širdį.

Deimante N., Nagli, Danieliau S., Gabriele, Greta, Deimante B., Elijotėja, Modestai, mokytojos Virginija ir Eligija, dėkoju už buvimą kartu, „Tautiškos giesmės“ giedojimą, bendrą „Tėve mūsų“ ir visada jaunatvišką giedrą nuotaiką.

Tėvynė mūsų nepamirš!

Ateitininkas III a kl. mokinys Danielius Muchinas