Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Apdovanoti kalėdinių konkursų dalyviai

Pasibaigus kalėdiniam laikotarpiui, mokiniai bei mokytojai dalinosi džiaugsmingomis kūrybinėmis akimirkomis bei pasiektais rezultatais.
Gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir kai kurie aktyvūs penktokai savo šeimose advento metu gamino prakartėles, kurios buvo eksponuojamos pradinės mokyklos fojė, o mokinių atostogų metu šios prakartėlės džiugino Palemono parapijos tikinčiųjų širdis. Gražiausios prakartėlės mokytojų ir tėvelių iniciatyva dalyvavo miesto ir respublikiniuose konkursuose.
Pranciškonų organizuojamame respublikiniame prakartėlių konkurse „Pasitik kūdikėlį Jėzų su Šv. Pranciškumi“ šiais metais aktyviausia buvo gimnazijos pradinių klasių mokinių Beniulių šeima: Akvilė Beniulytė, 3b klasės mokinė, ir Lukas Beniulis, 1a klasės mokinys. Vaikai su tėveliais pagamino dekoruotą prakartėlę iš meduolinės tešlos, kuri išrinkta viena iš gražiausių prakartėlių respublikoje! Sveikiname laureatus ir didžiuojamės Beniulių šeima!

Pastebėtos ir diplomais įvertintos Kauno mieste buvo dar dvi pradinių klasių mokinių kurtos prakartėlės. Mokinėms Austėjai Rūkaitei, 3b klasė, už darbą „Prakartėlė“ ir Marijai Stravinskaitei, 3a klasė, už kompoziciją „Kalėdų stebuklas“, sukurtą Kauno miesto mokyklų aplinkos puošimo ir kalėdinių kompozicijų konkursui „SVEIKA GYVA, KALĖDŲ VIEŠNIA!”

Advento metu 5-8 klasių mokiniai per tikybos pamokas gamino kalėdinius sveikinimus – atvirukus parapijų tikintiesiems. Mokinių paruošti sveikinimai buvo dovanojami į bažnyčią atėjusiems melstis tikintiesiems. Keli gražiausi mokinių kurti atvirukai dalyvavo Kauno arkivyskupijos organizuotame 2-12 klasių mokinių Kalėdinių sveikinimo atvirukų „Su Šventomis Kalėdomis“ parodoje – konkurse. Šio konkurso laureate tapo Luknė Jusaitytė, 4 klasės mokinė, o Arno Balkaičio, 4 kl. mokinio, ir Mildos Ufartaitės, 6 kl. mokinės, kūrybiniai darbai eksponuojami parodoje.

Džiaugiamės aktyviu mokinių, mokytojų ir tėvelių dalyvavimu, kūrybingumu bei bendradarbiavimu, ruošiantis svarbiausioms metų šventėms.

Tikybos mokytoja Virginija Petrulienė