Ant gimnazijos stogo įrengta saulės elektrinė

Ant mūsų gimnazijos stogo įrengta saulės elektrinė jau pradėjo gaminti elektros energiją. Du trečdalius lėšų šiai elektrinei įrengti skyrė Aplinkos ministerija, likusią sumą pridėjo Kauno miesto savivaldybė.

„Kaunui sukant žaliojo kurso link, buvo pradėta ieškoti priemonių, kaip panaudoti atsinaujinančių energijos išteklių pagaminamą energiją įstaigos reikmėms. Džiaugiamės, kad Kauno „Vyturio“ gimnazija tapo miesto žaliojo kurso strategijos dalimi. Atsižvelgiant į vis didėjančias elektros kainas, savarankiškas apsirūpinimas elektros energija padės gerokai sutaupyti ir užtikrinti sklandų ugdymo procesą“, – „Kauno dienai“ sakė gimnazijos direktorė Aleksandra Bansevičienė.

Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/kauno-mokyklose-saules-elektrines-kiek-metu-atsipirks-1098181