Anglų kalbos mokytojų dėstymo vizitas Turkijoje

Pagal gimnazijoje įgyvendinamo tarptautinio mokytojų kvalifikacijos kėlimo projekto „21-ojo amžiaus klasė: ugdymo proceso modernizavimas diegiant inovacijas“ programą anglų kalbos mokytojos Daiva Visockienė ir Vaida Paulauskienė vyksta į trumpalaikį dėstymo vizitą Turkijoje. Paskutinę vasario savaitę mokytojos dėstys anglų kalbą Samsuno miesto licėjuje „Ibrahim Tanriverdi Sosyal Bilimler Lisesi“.

Mokytojos dirbs su 14-16 metų mokiniais. Pagal priimančios mokyklos parengtą programą anglų kalbos pamokose mokytojos supažindins Turkijos moksleivius su Lietuvos istorija, kultūra ir paveldu, organizuos viktoriną apie kultūrinius panašumus bei skirtumus, dalyvaus licėjaus debatų klubo veiklose. Antroje savaitės pusėje veiklos pamokų metu bus skirtos komunikacinių anglų kalbos įgūdžių lavinimui: darbui grupėse pasitelkiant išmaniąsias programėles, komandos įgūdžių stiprinimui bei vaidmenų žaidimams. Visos projekto veiklos finansuojamos Erasmus+ programos lėšomis.

Projekto koordinatorė anglų k. mokytoja metodininkė Daiva Visockienė